Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
EUR

KÜBA

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0212 580 58 58
 
MEHMET@seyahatmerkezi.com
 1. GüN: İSTANBUL - TORONTO - HAVANA // 5 Aralık 2015 Cumartesi

Saat 07:55'te Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde buluşup, check in işlemlerinin yapılmasının ardından saat 10:55'te Air Canada Havayolları'na ait AC 811 sefer sayılı uçak ile Toronto'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 11 saat 15 dakika sürecek yolculuğun ardından yerel saat ile 15:10'da Toronto'ya varıyoruz. Uçak değiştirip saat 17:45'te AC 1748 sefer sayılı uçak ile Havana'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21:25'te Havana Uluslararası Jose Marti Havalimanı'na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Havana'daki otelimizde.

 1. GüN: HAVANA // 6 Aralık 2015 Pazar

Kahvaltının ardından özel aracımız ile şehir turuna başlıyoruz. Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve kenti kuşbakışı olarak izleyebileceğiniz Morro Kalesi'ni gezeceğiz. öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Daha sonra Havana Club Rom Müzesi'ni gezecek ve şeker kamışının roma dönüştüğü uzun macerayı izleyeceğiz. Dileyen misafirlerimiz ekstraTropicana Show turumuza katılabilirler. Tur sonrası Eski Havana'da keyifli bir yürüyüş turundan sonra otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde.

Tropicana Show: 110 € (Kişi başı)

 1. GüN: HAVANA // 7 Aralık 2015 Pazartesi

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Vinales Vadisi ve Pinar del Rio turumuza katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan ve dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi'ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales Şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel puro çiftliklerini ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında vadinin ortasında bulunan restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Pinar del Rio'ya hareket ederek Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız. Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını satın alabilirler. Günün sonunda Vinales Vadisi'nin tamamına hakim bir manzaraya sahip tepede içeceklerimizi yudumladıktan sonra Havana'ya geri dönüyoruz. Konaklama Havana'daki otelimizde.

Vinales Vadisi ve Pinar del Rio Turu: 85 € (Kişi başı)

 1. GüN : HAVANA - CIENFUEGOS - TRINIDAD // 8 Aralık 2015 Salı

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Trinidad'a hareket. Yol üzerinde Havana'ya yaklaşık 4 saat mesafedeki Cienfuegos şehrini de panoramik olarak geziyoruz. Gezi esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Cienfuegos Tarihi Merkezi, Valle Sarayı, Jose Marti Parkı, Prado Promenade ve Malecon Bulvarı'nı göreceğiz. öğle yemeğimizi Cienfuegos'ta yerel restoranda alıyoruz. Şehir turumuzun ardından 1 saat mesafedeki Trinidad'da bulunan otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Trinidad'daki otelimizde.

 1. GüN : TRINIDAD - SANTA CLARA - VARADERO // 9 Aralık 2015 çarşamba

Kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve ardından Küba'da kolonyal mimarinin en iyi korunduğu kent olan Trinidad şehir turumuza başlıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Ingenios Vadisi ve Trinidad Şehri gezisi esnasında Romantik Müzesi ve aynı adla anılan; rom, limon, bal ve su ile yapılan içkisi ile meşhur La Canchanchara Bar'ı göreceğiz. La Canchanchara'nın tadına baktıktan sonra öğle yemeğimizi Trinidad'da yerel bir restoranda alarak, özel otobüsümüz ile Varadero'ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde Küba Devrimi esnasında en çetin savaşlara sahne olan Santa Clara'yı geziyoruz. Gezi esnasında Che Guevara'nın 37 arkadaşı ile birlikte ebedi istirahatinde bulunduğu Anıt Mezarı ve Zırhlı Tren göreceklerimiz arasında. Varadero'daki otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 1. GüN : VARADERO //10 Aralık 2015 Perşembe

Kahvaltının ardından deniz - kum ve güneşin tadını çıkarabilmeniz ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. öğle, akşam yemekleri ve konaklama otelimizde.

 1. GüN : VARADERO - HAVANA // 11 Aralık 2015 Cuma

Kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Havana'ya hareket. Havana'ya varışımızın ardından otelimize giriş yapacağız. Ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra turumuz olan; Buena Vista Social Club üyeleri ile birlikte çalmış Kübalı sanatçıların canlı ritmleri ve salsa dansları eşliğinde, Plaza de Vieja'da ki Cafe Taberna'daki akşam yemeğini de alacağınız unutulmaz geceye katılabilirler. Konaklama Havana'daki otelimizde.

Cafe Taberna Show (Bueno Vista Müzik Grubu Eşliğinde/Akşam yemekli): 85 € (Kişi başı)

8.GüN : HAVANA // 12 Aralık 2015 Cumartesi

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Hemingway köyü turuna katılabilirler. son 20 yılını Küba'da geçiren ünlü yazar Ernest Hemingway turuna katılabilirler. Yazarın Ambos Mundos otelde 7 yıl kaldığı 511 nolu odayı, Havana'ya 20 dakika uzaktaki küçük bir Küba balıkçı köyü olan ünlü romanı “İhtiyar Balıkçı ve Deniz” yazdığı yer olan ve yazarın öğlen yemeklerini yediği Cojimar köyüne gideceğiz. ''çanlar Kimin için çalıyor '' romanından kazandığı para ile aldığı, Muhteşem La Vigia çiftliğindeki evi La Finca'yı, bugün Hemingway müzesini olarak kullanılan evini gezeceğiz. Turun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Hemingway köyü turu : 30 € (Kişi başı)

9.GüN : HAVANA - TORONTO // 13 Aralık 2015 Pazar

Kahvaltının ardından havalimanına transfer olmak üzere buluşuyoruz. özel aracımız ile havalimanına transfer oluyor ve saat 07:30'da AC 1749 sefer sayılı Air Canada uçağı ile Toronto'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 11:00'da Toronto'ya varıyoruz. Uçağımızı değiştirdikten sonra saat 16:35 AC 810 sefer sayılı uçakla İstanbul'a hareket ediyoruz.

10. GüN : TORONTO - İSTANBUL // 14 Aralık 2015 Pazartesi

Yeni güne uçakta gireceğiz. Yerel saat ile 09:25'De İstanbul Atatürk Havalimanı'na varıyoruz. Bir dahaki turumuzda görüşmek üzere.

Paket Fiyata Dahil Hizmetler :

 • Air Canada Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul-Toronto-Havana gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Havana’da 4* Otelde 5 gece oda+kahvaltı konaklama
 • Trinidad’ta 4* Otelde 1 gece her şey dahil konaklama
 • Varadero’da 5* Otelde 2 gece her şey dahil konaklama
 • Havana’daki ilk gecemizde akşam yemeği (otelde), Cienfuegos ve Santa Clara şehir turu sırasında öğle yemekleri (yerel restoranda)
 • Havana, Cienfuegos, Trinidad, Santa Clara, Varadero şehir turları
 • Programda belirtilen şehirlerarası transferler
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
 • Kanada transit vize ücreti
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

Paket Fiyata Dahil olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 • Küba Vize Ücreti ( 50€uro )
 • Havalimanı Vergisi (25CUC)
 • Ekstra turlar,
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar
 • Ek bagaj ücretleri
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0212 580 58 58
 
MEHMET@seyahatmerkezi.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı