Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
°C

ÖZYİĞİT OTEL

Edit
İletişim
4443270
+90 242 229 98 99
info@seyahatmerkezi.com
Cumhuriyet Mahallesi Ulusal Egemenlik Bulvarı No:105 Gazipaşa/ANTALYA
Seyahat Merkezi
Tanıtım
Uçak + Otel dahil toplam paket fiyatıdır.
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0 850 777 0 377
 
info@seyahatmerkezi.com

* İşaretli servisler ücrete tabidir.

Antalya’nın Gazipaşa İlçesinde Alkolsüz, Alternatif Tatil & Alternatif Aile Oteli sloganları ile misafirlerimize 30 oda ve 55 yatak kapasitesi ile YARIM PANSİYON olarak hizmet vermektedir.

Tesisimiz; Alanya Gazipaşa Havaalanına yalnızca 3 Km uzaklıktadır. İstanbul, Ankara ve Avrupa’dan direkt, diğer Anadolu illerimizden aktarmalı uçuşların gerçekleştiği Alanya Gazipaşa Havaalanı’ndan tesisimize ulaşım yalnızca birkaç dakika sürmektedir.

Tesisimizin; Selinus Plajı’na uzaklığı 3 Km mesafededir ve her 30 dakikada karşılıklı özel plajımıza ÜCRETSİZ RİNG SERVİSİMİZ ile misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Sahilimizde; özel plajımız, snack beach barımız, şezlong ve güneşlik imkânlarımız bulunmaktadır.

Tesisimiz; 12 ay boyunca açık, oda kahvaltı ve yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir.

Tesisimizde; bir adet ana restaurantımız bulunmaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunulmaktadır. Öğle yemekleri ve aynı zamanda içecek aktiviteleri sahildeki snack beach barımızda EXTRA ÜCRETLİ olarak servis edilmektedir.

Yarım Pansiyon Konseptimiz

Sabah Kahvaltısı               08:00 – 10:30     Ana Restaurant

Akşam Yemeği                 19:00 – 21:00     Ana Restaurant

*İçecek Hizmeti                               10:00 – 18:00     Sahilde Snack Beach Bar ( ÜCRETLİ )

STANDART TEK KİŞİLİK ODA

Otelimizin standart tek kişilik odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup; tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart tek kişilik odalarımızda, bir adet 160 X 200 ebadında çift kişilik geniş büyük aile yatağı bulunmaktadır.

Odalar otelin arka tarafına cephe olup, yaklaşık 18 metrekaredir. Toplamda 10 adet standart tek kişilik odamız mevcuttur.

Ayrıca odalarımızda TV, minibar, safe kasası, merkezi ve split klima, saç kurutma makinesi, telefon, seccade, tesbih ve kıble yön işaretleri bulunmaktadır.

Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki fiber internet erişimi kablosuz olup ücretsizdir.

DETAY

YATAK

:

1 çift kişilik geniş yatak, 160 X 200 ebadında

KAPASİTE

:

1 yetişkin veya 2 yetişkin

EKSTRA YATAK

:

1 bebek yatağı

BÜYÜKLÜK

:

18 m²

BANYO

:

1 duşa kabinli banyo

STANDART ÇİFT KİŞİLİK ODA

Otelimizin standart çift kişilik odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup; tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart çift kişilik odalarımızda, iki adet 90 X 200 ebadında yatak bulunmaktadır.

Odalar otelin ön tarafına cephe olup, yaklaşık 20 metrekaredir. Toplamda 20 adet standart çift kişilik odamız mevcuttur.

Ayrıca odalarımızda TV, minibar, safe kasası, merkezi ve split klima, saç kurutma makinesi, telefon, seccade, tesbih ve kıble yön işaretleri bulunmaktadır.

Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki fiber internet erişimi kablosuz olup ücretsizdir.

SELİNUS PLAJI

Tesisimizin; Selinus Plajı’na uzaklığı 3 Km mesafededir ve her 30 dakikada karşılıklı özel plajımıza ÜCRETSİZ RİNG SERVİSİMİZ ile misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Sahilimizde; özel plajımız, snack beach barımız, şezlong ve güneşlik imkânımız bulunmaktadır.

*Oda havlularının, sahilde kullanımı yasaktır ve havlu servisimiz yoktur.

Misafirlerimiz, sahilde kullanacakları kişisel havlularını ve terliklerini kendileri getirmelidirler.

*Tesisimizin; Selinus Plajı’na uzaklığı 3 Km mesafededir ve her 30 dakikada karşılıklı özel plajımıza ÜCRETSİZ RİNG SERVİSİMİZ ile misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

*Tesisimiz; Alanya-Gazipaşa Havaalanına yalnızca 3 Km uzaklıktadır. İstanbul, Ankara ve Avrupa’dan direkt, diğer Anadolu illerimizden aktarmalı uçuşların gerçekleştiği Alanya Gazipaşa Havaalanı’ndan tesisimize ulaşım yalnızca birkaç dakika sürmektedir. 

- Rezervasyon yapıldığı andan itibaren %30 kesinti uygulanır.

- Konaklamaya 30 gün kala mazeretsiz yapılan iade ve iptallerde %75  kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 30-15 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %40 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 7 günden az  kala  iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0 850 777 0 377
 
info@seyahatmerkezi.com
35.15785,32.75848
ha11022Hotel/ha.11022-Ozyigit-Otel1
Yaşlar